2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas menedžeris/-e

Darba apraksts

Muitas brokeris aicina darbā komunikablus, enerģiskus un jaunus cilvēkus ar pieredzi pārdošanas jomā.

Приглашаем на работу коммуникабельных, энергичных, молодых людей с опытом работы в сфере продаж.

Prasības kandidātiem

  • Nepieciešama prasme piedāvāt pakalpojumu un piesaistīt jaunus klientus.
  • B2B aukstie zvani.

  • Требуется умение предложить  услугу и привлечь новых  клиентов.
  • Холодные звонки B2B.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba algu bruto no 1100 līdz 4000 eur.
  • Darba diena no plkst. 8.30 līdz 17.00.
  • Ofiss atrodas Ganību dambī 36, Rīgā.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi par darba pieredzi pārdošanas jomā, lūdzam sūtīt sadaļā "Pieteikties"!

  • Заработная плата брутто от  1100 до 4000 евро.
  • Трудовой день с 8:30 до 17:00.
  • Офис:  Ganību dambis 36, Rīga.

CV и мотивационное письмо, с указанным опытом в сфере продаж, просьба присылать в разделе "Желаю подать заявку"!

Citi apskatīja arī