Pirmā lapaPakalpojumi
 

Pieteikuma informācija

The Application info service will let you know the number of applicants at the moment or give access to other applicants short CV's.

Izcel savu CV

CV Market vortālā darba devēji katru dienu tūkstošiem reižu meklē CV datu bāzē. Atkarībā no norādītiem meklēšanas parametriem, var tikt atrasti 20, bet citos gadījumos pat vairāk – no 200 līdz 3000 dažādu CV. Pirmajā gadījumā, ja meklēšanas rezultāts nebija liels, CV caurskatīšanā darba devējiem nebūs grūti izskatīt katru CV. Bet ja rezultātā izskatīšanai tiek piedāvāti simti vai tūkstoši CV? Ja Jūsu CV netiks pamanīts, Jūs varat palikt bez potenciālās darba vietas, bet darba devējs – bez laba darbinieka Jūsu personā. Kā pievērst darba devēja uzmanību tieši Jūsu CV?

Tagad ir iespēja izcelt Jūsu CV citu vidū. Ar pakalpojuma SMS-Bold palīdzību, Jūs padarīsiet savu CV darba devējam pamanāmāku.

Nosūtot SMS uz numuru 1897 ar Jūsu lietotāja ID numuru un CV numuru, ievadot to pēc atslēgas vārda "CVM3", piemēram, ja Jūsu lietotāja numurs ir 12345 un CV nr. ir 48291, sūtiet SMS - CVM3 12345 48291, Jūsu CV tiks izcelts ar trekno druku nedēļas garumā. Tas nozīmē, ka meklējot CV atbilstošā kategorijā, darba devējs izcelto CV redzēs citā krāsā un CV īpašniekam ir lielākas izredzes tikt uzaicinātam uz interviju.

CV var izcelt tikai sadaļā "Mans CV Market", atzīmējot to aktīvo CV, kuru vēlaties izcelt.

Atgriezties sadaļā "Mani CV"

Darba Meklētāja Sludinājums

Serviss ir paredzēts mērķtiecīgākajiem darba meklētājiem, kas paši vēlas uzrunāt darba devējus.

 

CV konsultācijas

Nevari atrast darbu?

Jūs katru dienu sūtat savus pieteikumus un CV uz vairākiem darba piedāvājumiem, bet nav rezultātu?
Šobrīd ir pārāk daudz cilvēku, kuri meklē darbu un Jums ir liela konkurence, kandidējot uz vakanci. Iedomājieties – uz vienu vakanci uzņēmums saņem ap 200 CV! Šajā gadījumā darba devējs noraida kandidātus, pamatojoties uz vismazākajām kļūdām, kuras var atrast CV.

Nav jāgaida - jāmainās tagad!

Jūs varat pasūtīt CV Market speciālista konsultācijas tiešsaistē, izvēloties vienu no zemāk minētajiem pakalpojumiem. Pēc veiktās analīzes Jums būs labāks CV un tas iegūs priekšrocības starp citiem kandidātiem, kandidējot uz to pašu vakanci. Pastāv trīs pakalpojuma varianti:

1. CV Pārskats

›› CV Market speciālisti izskatīs jūsu CV un iesniegs ierosinājumus par to, ko būtu vēlams izmainīt un kā to pareizāk veikt.

Cena: 8.50 EUR

2. CV analīze

›› Eksperti analizēs Jūsu CV
›› Norādīs uz kļūdām
›› Piedāvās ieteicamās izmaiņas
›› Papildus - Jums būs iespēja uzdot 3 jautājumus par CV

Cena: 12.50 EUR

3. Pilna CV analīze

›› CV Market speciālisti sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju
›› Izskatīs visas iespējas, lai uzlabotu Jūsu CV
›› Veiks nepieciešamās izmaiņas Jūsu CV saskaņā ar informāciju, kas savākta
›› Atbildēs uz Jūsu jautājumiem par CV

Cena: 21.50 EUR

 
Konsultācijas notiek tiešsaistē, dažos gadījumos - pa tālruni.
 
Lai pasūtītu pakalpojumu, nospiediet ŠEIT ››
 

Izveido paziņojumu par darba piedāvājumu

jobs by mail

Pavadvēstule

text

VIP darba piedāvājumi