2023-04-13 14:47:21

Reklāmas un administratīvais/-ā menedžeris/-e

CVMarket.lv klients
No 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsdienīgs, strauji augošs uzņēmums krāsu un laku izstrādē un ražošanā aicina darbā administratoru, reklāmas menedžeri.

Galvenie pienākumi:

  • Biroja ikdienas administratīvā darba organizēšana un kārtības uzturēšana.
  • Dokumentu izstrādāšana un noformēšana atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, valsts atskaišu sagatavošana un iesniegšana.
  • Dokumentu aprites nodrošināšana, arhīva uzturēšana.
  • Lietišķo tikšanos, sapulču un semināru organizēšana kā arī dalība izstādēs.
  • Uzņēmuma sociālo tīklu uzturēšana, reklāmas pasākumu organizēšana.

Современная, быстроразвивающаяся компания по разработке и производству лакокрасочных материалов приглашает на работу администратора, менеджера по рекламе, корпоративной работе и административным вопросам.

Основные обязанности:

  • Oрганизация повседневной административной работы офиса и поддержание порядка.
  • Разработка и представление документов в соответствии с требованиями, установленными нормативными актами Латвийской Республики, подготовка и сдача государственной отчетности.
  • Обеспечение документооборота, ведение архива.
  • Организация деловых встреч, совещаний и семинаров, а также участие в выставках.
  • Ведение социальных сетей компании, организация рекламных мероприятий.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība - ne zemāka par vidējo/profesionālo,  reklāmas/administratīvajā jomā.
  • Teicamas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Spēja ātri apgūt jaunu informāciju un precizitāte darba izpildē.
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē un pielāgoties mainīgām situācijām.
  • Spēja efektīvi plānot daudz un dažādu darbu norisi vienlaicīgi, nodrošinot to izpildes kvalitāti.
  • Obligāta - pieredze administratīvā darbā, pārliecināts PC lietotājs (MS Office - vēlams, 1C - vēlams), pieredze reklāmas jomā tiks uzskatīta kā priekšrocība.

Требование:

  • Образование – Образование не ниже среднего/профессионального, в области рекламной/административной сфере.
  • Отличное знание английского, латышского и русского языков.
  • Способность быстро усваивать новую информацию и аккуратность в выполнении работы.
  • Умение работать в динамичной среде и адаптироваться к меняющимся ситуациям.
  • Умение эффективно планировать разнообразных работ одновременно, обеспечивая качество их выполнения.
  • Желательно – опыт aадминистративной работы, уверенный пользователь ПК (MS Office – обязательно, 1С – желательно), опыт работы в рекламе будет преимуществом.

Uzņēmums piedāvā

Kompānijā nodrošināti labi darba apstākļi - darba vietas aprīkojums, jauna aprīkota virtuve darbiniekiem.

Nosacījumi:

  • 5 darba dienu nedēļa, darba laiks no  plkstn. 08:30 līdz 17:30.
  • Ikgadēji apmaksāts atvaļinājums.
  • Pieņemšana darbā notiek atbilstoši likumdošanai.
  • Darba alga no 1500 Euro (brutto).
  • Transporta izdevumu kompensācija.

Pieņemšana darbā notiek atbilstoši Latvijas valsts likumdošanai.

В компании созданы отличные условия для работы - оборудованные рабочие места, место для приёма пищи.

Условия:

  • 5-ти дневная рабочая неделя. График работы с 8:30 – 17:30.
  • Ежегодный оплачиваемый отпуск.
  • Оформление согласно законодательству.
  • Заработная плата от 1500 евро (брутто).
  • Компенсация транспортных расходов.

Оформление на работу в соответствии с законодательством.