2023-04-13 14:47:21

Viesnīcu un restorānu menedžeris/-e (Директор отеля и ресторана)

CVMarket.lv klients
2500 - 3500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Viesnīcu un restorānu tīkls “Kornealita”, kas darbojas Visaginā un Zarasos, aicina darbā vadītāju.

Jūsu pienākumi:

  • kvalitatīva viesnīcu un restorānu pakalpojumu prezentācija, tirdzniecība, sadarbība ar piegādātājiem;
  • nepārtrauktas un kvalitatīvas viesu apkalpošanas nodrošināšana;
  • viesnīcas un restorāna personāla kvalitātes nodrošināšana, darba organizēšana un uzraudzība;
  • finanšu un saimnieciskās darbības uzskaite, atskaites akcionāriem.

Сеть отелей и ресторанов «Корнеалита» в Висагинасе и Зарасай, Литва приглашает на работу руководителя.

Ваши обязанности:

  • Принцип всестороннего развития, качественная презентация гостиничных и ресторанных услуг, сотрудничество с поставщиками.
  • Качественное обслуживание гостей.
  • Обеспечение качества, организация работы и контроль персонала отелей и ресторанов.
  • Учет финансово-хозяйственной деятельности, отчеты перед акционерами.

Prasības kandidātiem

  • Vadības pieredze līdzīgā jomā tiks uzskatīta par lielu priekšrocību.
  • Atbildība, patstāvība, organizētība, ātra orientēšanās situācijā.
  • Labas krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Teicamas komunikācijas prasmes.
  • Pieredze personāla darba organizēšanā.

Требования:

  • Опыт работы на руководящей должности в аналогичной сфере будет считаться большим преимуществом.
  • Ответственность, инициатива, самостоятельность, организованность, быстрая ориентация в ситуации.
  • Хорошее знание русского и английского языка.
  • Отличные коммуникативные навыки.
  • Опыт организации работы с персоналом.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba vidi, kurā svarīga ir profesionalitāte un komandas darbs.
  • Teicamus darba apstākļus un visas sociālās garantijas.
  • Stabilu atalgojumu un motivācijas piemaksas pie algas.
  • Nepieciešamības gadījumā naktsmītne Visaginas pilsētā.

Мы предлагаем:

  • Благоприятную рабочую среду, где важны профессионализм и командная работа.
  • Отличные условия труда и все социальные гарантии.
  • Стабильная заработная плата и мотивационные бонусы к зарплате.
  • При необходимости размещение в городе Висагинас.