2023-04-13 14:47:21

Noliktavas pārzinis- auto/elektro pacēlāja vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- organizēt un kontrolēt preču saņemšanu un izsniegšanu saskaņā ar kvalitātes sistēmas prasībām;
- organizēt darbu, lai pēc iespējas racionālāk izmantotu noliktavas telpu platību;
- organizēt izkraušanas, iekraušanas un novietošanas darbus noliktavas telpu ietvaros saskaņā ar kvalitātes prasībām;
- zināt un ievērot normatīvi tehniskās prasības par saņemtās produkcijas saņemšanu, glabāšanu, uzskaiti, izsniegšanu, kontroli, marķēšanu utt.;
- regulāri un savlaicīgi reģistrēt kravu pavaddokumentus;
- uzskaitīt materiālās vērtības, iesniegt grāmatvedībā nepieciešamās atskaites un dokumentus;
- vadīt pakļautībā esošos darbiniekus.

Prasības kandidātiem

- obligāta pieredze līdzīgā amatā; - spēja pielāgoties dažādām stresa situācijām; - teicamas latviešu, labas krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas; - labas datora lietošanas iemaņas (MS Word, MS Excel). Par priekšrocību tiks uzskatīta: - pieredze darbā pārtikas rūpniecības jomā; - pieredze darbā ar vadības uzskaites programmām (piemēram, Navison).

Uzņēmums piedāvā

- darbu augošā un perspektīvā uzņēmumā;
- stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas;
- veselības apdrošināšanu;
- darbu saliedētā un atsaucīgā kolektīvā.