2023-04-13 14:47:21

BŪVPROJEKTA VADĪTĀJS/-JA

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

• Komunikācija ar pasūtītājiem un būvinženieriem, būvprojekta darbu izpildes grafika sastādīšana.
• Atsevišķu būvprojekta sadaļu koordinēšana un pārbaude, nodrošinot būvprojekta apjoma atbilstību LR normatīvajiem aktiem, tehniskajiem noteikumiem un līguma prasībām.
• Būvprojekta noformēšana, saskaņošana, nodošana pasūtītājam līgumā paredzētajos termiņos.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība būvniecības specialitātē.
• Būvprakses vai arhitekta prakses sertifikāts.
• Darba pieredze projektēšanā un būvprojektu ar platību virs 1000 m2 vadīšana.
• Labas latviešu valodas zināšanas, angļu un krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
• Prasme patstāvīgi organizēt darbu, patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta, elastīgums un precizitāte.

• Individuālu pieeju un atbalstu. • Labus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā. • Interesantu un dinamisku darbu. Pieteikuma vēstuli, CV sūtīt uz e-pastu: js(at)celuprojekts.lv ar norādi BŪVPROJEKTA VADĪTĀJS