2023-04-13 14:47:21

Programmētājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Loģistikas uzņēmums aicina pievienoties savai komandai Delphi programmētāju uz pastāvīgu darbu.

Darba apraksts:
- uzturēt un attīstīt uzskaites programmu veidotu Delphi 7 vidē;
- strādāt komandā ar 1C programmētājiem pie programmas integrācijas ar esošo 1C grāmatvedības uzskates sistēmu;
- piedāvājam iespēju celt kvalifikāciju un apgūt arī programmēšanu 1C vidē pieredzējušu kolēģu vadībā.

Prasības kandidātiem

- programmēšanas pieredze Delphi vidē;
- pieredze uzskaites programmu izstrādē;
- grāmatvedības uzskaites pamatprincipu zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Kompānija piedāvā:
- interesantu un dinamisku darbu augoša uzņēmumā;
- konkurētspējīgu atalgojumu;
- mūsdienīgus darba apstāklus, draudzīgus un atsaucīgus koļēģus.

Nosacījumi:
- CV obligāti iekļaut kontaktinformāciju, vēlams norādīt projektus, kuros esat bijis/bijusi iesaistīts/iesaistīta un norādīt savus pienākumus šo projektu izstrādē.

Darba laiks:
- Pilna slodze.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz elektronisko adresi.