2023-04-13 14:47:21

Zobārsts/-e

CVMarket.lv klients
5000 - 12000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Zobārsta darbs Somijas valsts vai privātajās zobārstniecībās.

Prasības kandidātiem

- zobārsta diploms;
- sertifikāts;
- darba pieredze;
- EU valstu pilsonība;
- motivācija iemācīties valodu un doties strādāt uz Somiju.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- bezmaksas somu valodas apmācību Rīgā latviešu/krievu valodā + pēc noteikta līmeņa saniegšanas bezmaksas intensīvu valodas kursu tieši Jūsu specialitātei Tallinā angļu vai krievu valodā pirms došanās uz Somiju;
- iknedēļas stipendiju, apmaksātu dzīvesvietu intensīvā kursa Igaunijā laikā, apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz Igauniju un atpakaļ;
- darbu Somijā valsts veselības centros ar sākuma atalgojumu 34 EUR stundā (5100 EUR mēnesī), kas pakāpeniski tiek paaugstināts, vai darbu privātpraksēs ar procentu atalgojumu;
- apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz darba interviju (kopā ar Puumedi pārstāvi);
- iespēju praktiski apgūt datorprogrammu, kas tiek izmantota daudzās privātklīnikās kā arī daļā no valsts zobārstniecībām Somijā, vēl pirms darba uzsākšanas;
- apmaksājam dokumentu noformēšanā pirms došanās uz Somiju, atrodam dzīvesvietu, kā arī palīdzam risināt jautājumus, kas varētu rasties, veicot darbu ar Puumedi noslēgtā līguma laikā.