Lielo klientu menedžeris (Key Account Manager) ar labām vismaz vienas Eiropas dalībvalstu valodas zināšanām

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Lielākais transporta uzņēmums Baltijā, izsludina konkursu uz Lielo klientu menedžera (Key Account Manager) vakanci .

Pienākumi:
• Jaunu perspektīvu potenciālo klientu meklēšana Rietumeiropā un Skandināvijā;
• Darbs ar esošajiem klientiem;
• Klientu konsultācija par transporta pakalpojumu piedāvājumu.

Prasības kandidātiem

Prasības:
• labas vismaz vienas Eiropas dalībvalsts valodas zināšanas (poļu, vācu, dāņu, zviedru, norvēģu, holandiešu, franču, spāņu, itāļu);
• augstākā/nepabeigta augstākā izglītība;
• augsta atbildības sajūta, precizitāte;
• labas komunikācijas spējas;
• darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
• Interesantu un dinamisku darbu;
• Ārzemju komandējumus;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Lai Jūs varētu izvirzīt savu kandidatūru vakantajam amatam, lūdzu, sūtiet savu CV uz norādīto e-pastu.

Ja Jūs mūs ieinteresēsiet, mēs obligāti ar Jums sazināsimies pa telefonu.