2023-04-13 14:47:21

VELOSIPĒDU IEPIRKUMU SPECIĀLISTS / СПЕЦИАЛИСТ ПО ЗАКУПКЕ ВЕЛОСИПЕДОВ

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

Prognozēt un plānot iepirkumu saturu, apjomu, termiņus un budžetu
Sadarboties ar partneriem, ražotājiem un preču piegādātājiem
Veikt tirgus analīzi
Analizēt pārdošanas rezultātus un iepirkumu rentabilitāti
Nodrošināt iepirktajām precēm atbilstošu tirdzniecības vietu noformējumu, ikdienā cieši sadarbojoties ar tirdzniecības vietu vadītājiem

Обязанности:

Прогнозирование, планирование и анализ закупок
Планирование бюджета
Активное сотрудничество с партнерами, производителями и поставщиками
Анализ рынка
Анализ результата продаж и рентабельности закупок
Надлежащее оформление торговых мест для закупленных товаров, в повседневном сотрудничестве с руководителями торговых точек

Prasības kandidātiem

Teicamas saskarsmes un analītiskās spējas
Zināšanas un interese par velosipēdiem un veloaksesuāriem
Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze velosipēdu vai slēpju iepirkšanā
Teicamas latviešu, krievu un labas angļu valodas zināšanas
Teicamas datorprasmes

Требования к кандидату:

Отличные коммуникативные навыки и аналитические способности
Знания и интерес к индустрии велосипедов и аксессуаров
Опыт работы в закупке велосипедов или лыж – не менее 2 лет
Отличные знания латышского, русского и хорошие знания английского языка
Отличные навыки работы на компьютере

Uzņēmums piedāvā

Dinamisku darbu un interesantus komandējumus
Draudzīgu un profesionālu kolēģu komandu
Sociālās garantijas
Darbinieka privilēģijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Velosipēdu iepirkumu speciālists" sūtīt uz e- pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju
Sīkāka informācija pa tālruni +37167070772

Мы предлагаем:

Динамичную работу и интересные командировки
Дружную и профессиональную команду коллег
Социальные гарантии
Преимущества сотрудника

CV и мотивационное письмо с пометкой «Специалист по закупке велосипедов», ждем на эл.адрес

Свяжемся с кандидатами, которых пригласим на рабочее интервью
Подробная информация по тел. +371 67070772