2023-04-13 14:47:21

Šefpavārs/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA ARENA CATERING aicina pievienoties savai komandai pastāvīgā darbā ŠEFPAVĀRU
• Sadarbojoties ar vadību, vadīt visus ar personālu saistītos procesus • Attīstīt, plānot, paredzēt budžetā un analizēt visus ar virtuves vadīšanu saistītā snieguma aspektus • Veicināt sekmīgu un nevainojamu darba organizāciju un piekāpīgas vadības prakses virtuvē • Nodrošināt informācijas apmaiņas sistēmas darbību nodaļas iekšienē, kā arī komunikācijā ar citām vienībām • Izpildīt funkcijas visos virzienos kulinārijā, bufešu un banketu līniju sagatavošana • Ēdienu gatavošana un servēšana atbilstoši uzņēmuma standartiem un prasībām, kā arī ēdienkartes izstrādāšana VIP klientiem • Higiēnas un paškontroles normu ievērošana • Pamatzināšanas Veselības Aizsardzības un Sanitārijas Likumos • Spēja organizēt un pildīt darbu ievērojot izpildes termiņus • Nodrošināt savlaicīgu ēdiena gatavošanu, garnēšanu, ieskaitot aukstos ēdienus • Nodrošināt darba drošības standartu ievērošanu • Kalkulāciju izveide atbilstoši ēdienkartei

Prasības kandidātiem

• Augstākā profesionālā izglītība attiecībā uz virtuves vadību
• Teicamas latviešu, teicamas krievu, angļu
• Vismaz 5 gadu darba pieredze šajā jomā, tajā skaitā 2 gadu pieredze vadošajā amatā

Piedāvājam visu nepieciešamo pilnvērtīgam darbam: • Apmācības atbilstoši uzņēmuma standartiem • Konkurētspējīgu atalgojumu • Atsaucīgus un smaidīgus kolēģus, kas vienmēr atbalstīs un palīdzēs • Darba grafiku, kas piemērots arī Jūsu vajadzībām
CV ar norādi „Šefpavārs/-e” sūtiet uz e-pastu artis.udris[at]arenacatering.lv līdz 2.maijam.