2023-04-13 14:47:21

Klientu apkalpošanas aģents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Klientu apkalpošanas aģents/-e darbam ar esošajiem klientiem

Ja esi komunikabls/-a, enerģisks/-a un pozitīvs/-a, un vēlies strādāt dinamiskā uzņēmumā, tad mēs meklējam tieši Tevi.

Pie mums Tev būs lieliska iespēja:

- Izzinot mediju pasauli, apgūt zināšanas, kuras Tev palīdzēs virzīties tikai uz augšu;
- Veidot karjeru MTG grupā. Varam pastāstīt, ka Viasat Datu apstrādes grupas vadītājs, Viasat ārējo projektu nodaļas vadītājs, Star FM reklāmas pārdošanas projektu vadītāja un daudzi citi savu karjeru ir sākuši Viasat zvanu centrā.

Tavi pienākumi:

- Veikt ienākošo un izejošos zvanu apkalpošanu;
- Informācijas apstrāde un ievade programmās;
- Atskaišu gatavošana.

Prasības kandidātiem

No Tevis gaidīsim:

- Pieredzi klientu apkalpošanā;
- Latviešu un krievu valodu zināšanas;
- Mērķtiecību un spēju pārliecināt;
- Spēju strādāt komandā;
- Augstu atbildības sajūta un uzņēmību;
- Vēlmi sevi pierādīt.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

- Interesantu un dinamisku darbu;
- Lieliskus darba apstākļus visdraudzīgākajā kolektīvā;
- Pamatalgu un motivējošu piemaksu sistēmu;
- Dažādas papildu motivācijas;
- Sociālās garantijas.

Negaidi, kad Tevi pamanīs, bet piesakies pats. CV ar norādi „Klientu apkalpošanas aģents” sūti uz norādīto e-pastu līdz 17. maijam un nāc strādāt tūlīt.