2023-04-13 14:47:21

PĀRDEVĒJS-KONSULTANTS/-E

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Fashion Investment Group SP. Z. O. O. Latvijas filiāle - oficiālais PANDORA juvelierizstrādājumu izplatītājs Baltijas valstīs - aicina pievienoties savai profesionāļu komandai PĀRDEVĒJU-KONSULTANTU pilnas slodzes darbam. Ja Jūs iedvesmo zīmolu produkti, Jums patīk strādāt ar cilvēkiem, vēlaties attīstīt savas pārdošanas iemaņas un esat spējīgs sev apkārt radīt lielisku atmosfēru - šis darbs ir priekš Jums.

Prasības kandidātiem

• Sekmīgu pieredzi mazumtirdzniecības klientu apkalpošanā;
• Lieliskas komunikācijas spējas un pozitīvu attieksmi;
• Prasmi darboties komandā;
• Kaislību par modi un juvelierizstrādājumiem;
• Progresīvi domājošu un entuziasma pilnu personu.

Uzņēmums piedāvā

• Profesionālu darba atmosfēru jaunā un dinamiskā uzņēmumā;
• Iespēju strādāt ar pirmšķirīgiem juvelierizstrādājumiem;
• Konkurētspējīgu atalgojumu un uz rezultātiem balstītas prēmijas;
• Stabilu darba vidi ar iespēju izaugsmei.