2023-04-13 14:47:21

Pakalpojumu apkalpošanas kvalitātes speciālists

CVMarket.lv klients
550 - 690 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Viens no Latvijas vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem savā komandā aicina enerģisku un komunikablu pakalpojumu apkalpošanas kvalitātes speciālistu.
Mūsu uzņēmums telekomunikāciju tirgū ir jau 16 gadus un rūpējoties par klientu apkalpošanas kvalitāti mēs savā komandā aicinām darbinieku kurš:

1) Interesēsies par klientu apmierinātību ar mūsu apkalpošanu, veicot to apzvanīšanu – 70 % no darba laika;
2) Aizpildīs statistisko dokumentāciju – 20 % no darba laika;
3) Strādās ar datu bāzi, lai iepazītos ar klientu profiliem – 10 % no darba laika;
4) Komunicējot ar klientiem un kolēģiem, būs labvēlīgs un smaidīgs ;
5) Atcerēsies, ka atbildīga pieeja darbam ar klientiem vienmēr rada pozitīvu rezultātu apmierināta klienta izskatā;
6) Ievēros ģērbšanās etiķeti.

Одна из ведущих Латвийских телекомуникационных компаний ищет в свою команду энергичного и коммуникабельного специалиста по качеству услуг обслуживания.
Наша компания уже 16 лет на рынке телекоммуникаций и мы заботимся о качестве обслуживания, поэтому нам нужен сотрудник, который будет:

1) Интересоваться удовлетворённостью клиентов нашим обслуживанием путём обзвона – 70 % рабочего времени;
2) Заполнять статистическую документацию – 20 % рабочего времени;
3) Работать с базой данных для изучения профилей клиентов – 10% рабочего времени;
4) Доброжелательным и улыбчивым при общении с клиентами и коллегами ;
5) Помнить, что ответственный подход к работе с клиентами, всегда приносит положительный результат в лице удовлетворённого клиента;
6) Соблюдать дресс-код.

Prasības kandidātiem

Mums nepieciešams darbinieks:

1) Kurš ar prieku runā pa telefonu, neatkarīgi no sarunas ilguma;
2) Tas, kuru nenomāc vienmuļš darbs;
3) Tas, kurš vēlas mācīties un pastāvīgi pilnveidoties;
4) Ar teicamām latviešu un krievu valodas zināšanām;
5) Enerģisks un tāds, kurš spēj ātri un kvalitatīvi izpildīt darbu;
6) Darba pieredze telekomunikāciju pakalpojumu jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
7) Un ar prieku komandā uzņemsim to, kurš ir pilns ar enerģiju un apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas idejām.

Mums nav nepieciešams tas:
1) Kuram nepatīk runāt pa telefonu;
2) Kurš ir garlaicīgs un vaimanājošs;
3) Kurš nav gatavs apmācībām;
4) Kuram nepatīk cilvēki.

Нам нужен сотрудник:
1) Который с удовольствием разговаривает по телефону, вне зависимости от количества времени общения;
2) Тот, кого не угнетает однообразная работа;
3) Тот, кто хочет учиться и постоянно работать над собой;
4) С отличными знаниями латышского и русского языков;
5) Энергичный и умеющий быстро и качественно выполнять работу;
6) Опыт работы в сфере телекоммуникационных услуг рассматривается, как преимущество;
7) И с радостью примем в команду того, кто полон сил и идей для улучшения качества обслуживания.

Нам не нужен, тот, кто:
1) Не любит говорить по телефону;
2) Скучный нытик;
3) Не готов к обучению;
4) Не любит людей.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
1) Darbu jaunā, draudzīgā un lojālā kolektīvā;
2) Atalgojumu 500 EUR mēneši neto (uz rokām);
3) Apmācības specialitātē, apmācību laikā atalgojums 400 EUR mēnesī;
4) Reālas karjeras izaugsmes iespējas (vertikālās un horizontālās);
5) Medicīniskā apdrošināšana;
6) Uzņēmuma Balticom pakalpojumu mājās pieslēgums;
7) Pastāvīgas apmācības;
8) Darbs mūsdienīgā un gaišā ofisā;
9) Jautra atpūta kopā ar kolēģiem (pasākumi, svētki).

Мы предлагаем:
1) Работу в молодом, дружном и лояльном коллективе;
2) Зарплата 500 EUR в месяц на руки;
3) Обучение специальности с зарплатой в период обучения 400 EUR в месяц;
4) Реальные возможности карьерного роста (вертикальные и горизонтальные);
5) Медицинская страховка;
6) Домашнее подключение услуг компании Balticom;
7) Постоянное обучение;
8) Работа в современном и светлом офисе;
9) Весёлый отдых с коллегами (мероприятия, праздники).