2023-04-13 14:47:21

Zobārsts/-e

CVMarket.lv klients
5000 - 12000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Zobārsta darbs Somijas valsts vai privātajās zobārstniecībās.

Prasības kandidātiem

- zobārsta diploms;
- sertifikāts;
- darba pieredze;
- EU valstu pilsonība;
- motivācija iemācīties valodu un doties strādāt uz Somiju.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- bezmaksas somu valodas apmācību Rīgā latviešu/krievu valodā + pēc noteikta līmeņa saniegšanas bezmaksas intensīvu valodas kursu tieši Jūsu specialitātei Tallinā angļu vai krievu valodā pirms došanās uz Somiju;
- iknedēļas stipendiju, apmaksātu dzīvesvietu intensīvā kursa Igaunijā laikā, apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz Igauniju un atpakaļ;
- darbu Somijā valsts veselības centros ar sākuma atalgojumu 34 EUR stundā (5100 EUR mēnesī), kas pakāpeniski tiek paaugstināts, vai darbu privātpraksēs ar procentu atalgojumu;
- apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz darba interviju (kopā ar Puumedi pārstāvi);
- iespēju praktiski apgūt datorprogrammu, kas tiek izmantota daudzās privātklīnikās kā arī daļā no valsts zobārstniecībām Somijā, vēl pirms darba uzsākšanas;
- apmaksājam dokumentu noformēšanā pirms došanās uz Somiju, atrodam dzīvesvietu, kā arī palīdzam risināt jautājumus, kas varētu rasties, veicot darbu ar Puumedi noslēgtā līguma laikā.

Jauna mācību grupa sākot no septembra.

Lai pieteiktos nodarbībām, rakstiet vai zvaniet uz zemāk norādītajiem kontaktiem.

Projektu vadītāja Egija Leiduma
Tel. +371 22330871