2023-04-13 14:47:21

VELOSIPĒDU IEPIRKUMU SPECIĀLISTS / СПЕЦИАЛИСТ ПО ЗАКУПКЕ ВЕЛОСИПЕДОВ

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

Prognozēt un plānot iepirkumu saturu, apjomu, termiņus un budžetu
Sadarboties ar partneriem, ražotājiem un preču piegādātājiem
Analizēt pārdošanas rezultātus

Обязанности:

Прогнозирование, планирование и анализ закупок
Планирование бюджета
Активное сотрудничество с партнерами, производителями и поставщиками
Анализ результата продаж

Prasības kandidātiem

Zināšanas un interese par velosipēdiem un veloaksesuāriem
Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze velosipēdu (slēpju) iepirkšanā
Teicamas latviešu, krievu un labas angļu valodas zināšanas
Teicamas datorprasmes

Требования к кандидату:

Знания и интерес к индустрии велосипедов и аксессуаров
Опыт работы в закупке велосипедов или лыж – не менее 2 лет
Отличные знания латышского, русского и хорошие знания английского языка
Отличные навыки работы на компьютере

Uzņēmums piedāvā

Dinamisku darbu stabilā kompānijā
Pozitīvu darba vidi
Draudzīgu un profesionālu kolēģu komandu
Profesionālo pilnveidi
Interesantus komandējumus
Sociālās garantijas
Darbinieka privilēģijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Velosipēdu iepirkumu speciālists" sūtīt uz e- pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju
Sīkāka informācija pa tālruni +37167070772

Мы предлагаем:

Динамичную работу в стабильной компании
Позитивную рабочую атмосферу
Дружную и профессиональную команду коллег
Профессиональное развитие
Интересные командировки
Социальные гарантии
Преимущества сотрудника

CV и мотивационное письмо с пометкой «Специалист по закупке велосипедов», ждем на эл.адрес

Свяжемся с кандидатами, которых пригласим на рабочее интервью
Подробная информация по тел. +371 67070772