2023-04-13 14:47:21

Менеджер авто услуг

CVMarket.lv klients

Описание работы

Green Motion dibināta 2007. gadā Apvienotajā Karalistē un tagad tiek atpazīta kā viena no

vadošajām automašīnu nomām ar zemu CO2 izmešu daudzumu.

Green Motion piedāvā saviem klientiem iespēju izbaudīt lieliskas cenas automašīnu īrei un tajā

pašā laikā palīdzēt samazināt CO2 izmešu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Neskaitot zemu CO2 izmešu automašīnu piedāvājumu, Green Motion turas pie stingri noteiktas

politikas, kas garantē vismazāko automašīnu kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi. Beidzot ir iespēja

īrēt videi draudzīgas automašīnas no videi draudzīgas kompānijas.

Требования к кандидату

Pienākumi:

Klientu reģistrācija saņemot un nododot automašīnu;

Sazināšanās un palīdzības serviss;

Sagatavot automašīnas nomai;

Sekot ofisa menedžera norādījumiem

Фирма предлагает

Mēs piedāvājam:

Lielisku iespēju profesionālai attīstībai internacionālā kontekstā;

Dinamisku un interesantu darbu jaunā un inovatīvā Eiropas uzņēmumā;

Nepieciešamo apmācību;

Pielāgots darba grafiks (iespējams strādāt puslaikā)