2023-04-13 14:47:21

Veikala vadītājas-vietnieci/ku

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Okaidi ir globāls un kreatīvs franču apģērbu un apavu zīmols bērniem, kas piedāvā autentisku un modernu apģērbu līdz 14 gadu vecumam. Okaidi ir pārstāvēts vairāk nekā 60 pasaules valstīs. Okaidi izceļ bērna individualitāti, spontatnitāti,entuziasmu,vienkāršību un dzīvesprieku!

Mūsu Okaidi komanda meklē

T/P Alfa

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām, ka Tu rūpēsies par:
• Augstu klientu apkalpošanas kvalitāti;
• Komandas vadīšanu un veidošanu;
• Vizuālo preces izvietošanu;
• Noliktavas vadīšanu un atskaišu sagatavošanu;

Obligāta prasība: Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Tev būtu jābūt:
• Izcilām komunikācijas prasmēm;
• Spējai vadīt komandu, kā arī darboties kā daļai no tās;
• Vēlmei pēc izaicinājumiem un atbildības;
• Orientācijai uz klientu apkalpošanu;
• Elastīgai;
• Spējai un vēlmei mācīties.

Mēs piedāvājam skaistu darba vidi, daudz apmācību, karjeras izaugsmes iespējas, konkurētspējīgu atalgojumu un prēmijas.
Okaïdi good id, lieliskas idejas, liesliska personība...

CV un vēlamo atalgojumu lūdzam sūtīt pa e-pastu