Pārdošanas menedžeris/-e ar izaugsmi līdz pārdošanas vadītājam/-i

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

• Jaunu klientu piesaiste un attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem (starptautiskie tirgi); • Sadarbība ar skaidu granulu izplatītājiem Eiropā; • Klientu konsultēšana, piedāvājumu sagatavošana; • Pārdošanas aktivitāšu plānošana; • Līgumu slēgšana; • Atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

• Izcilas komunikācijas spējas un argumentācijas prasme;
• Obligāta pieredze pārdošanā un attiecību uzturēšanā ar starptautiskiem klientiem;
• Pieredze ar skaidu apkures granulu pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
• Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• Godīgums un augsta atbildības sajūta;
• Apņēmība daudz strādāt un labi nopelnīt.

Iespēju augt par pārdošanas nodaļas vadītāju • Stabilu un interesantu darbu strauji augošā apkures granulu ražošanas uzņēmumā; • Konkurētspējīgu atalgojumu; • Mūsdienīgu ofisu Rīgas centrā un draudzīgu kolektīvu.
CV un pieteikuma vēstuli aicinām sūtīt uz e-pastu: vizaviz2012@gmail.com vai izmantot pogu "Pieteikties"