2023-04-13 14:47:21

Klientu apkalpošanas operators/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu piena testēšanas laboratorijā, Ulbrokā, amatā Klientu apkalpošanas operators/-e Darbs maiņās pēc slīdošā grafika. Darbs ar cilvēkiem, datoru un dokumentiem, atbildīgs un kustīgs. Pienākumos ietilpst: • savlaicīga darba uzdevumu pildīšana precīzi saskaņā ar reglamentējošās dokumentācijas prasībām; • darbam nepieciešamo procedūru (PR) aprakstu ievērošana; • klientu apkalpošana; • lietot specializētas datorprogrammas un elektroniskos sakaru līdzekļus klientu procesa nodrošināšanā un dokumentēšanā; • piedalīšanās neatbilstību izmeklēšanas un novēršanas procesā.

Prasības kandidātiem

Nepieciešama vidējā izglītība.
Darba izpildei nepieciešama pacietība, rūpīgums un spēja strādāt komandā.
Nepieciešamas krievu un angļu valodu zināšanas saziņas līmenī un datora zināšanas (Word, Excel).
Pieredze klientu apkalpošanā vismaz vienu gadu.

• Sociālās garantijas; • labiekārtotu darba vidi; • stabilu atalgojumu; • draudzīgu kolektīvu Interesentiem savu CV un motivācijas vēstuli sūtīt - info@pienslabs.lv