2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
1560 - 3250 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Veidot un vadīt aģentu tīklu visās ES valstīs
Apmācīt savu pārdošanas komandu
Aktīvi uzraudzīt un analizēt pārdošanas rezultātus
Veicināt pārdošanas apjomu strauju pieaugumu;
Darbs ar vadošajiem klientiem visā Latvijas teritorijā(key account manager);
Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;
Aktīva sadarbība ar citiem uzņēmuma darbiniekiem;
Pārdošanas plānu izstrāde, to īstenošana un kontrole;
Atskaišu sagatavošana vadībai.

Prasības kandidātiem

Motivāciju aktīvi darboties, lai sasniegtu rezultātu; iniciatīvu un pozitīvu attieksmi pret darbu;
Brīva angļu, krievu un latviešu valodas pārvaldīšana;
Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
B kategorijas autovadītāja apliecību;
Iespēju doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

Interesants un atbildīgs darbs augošā uzņēmumā;
Iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm, nākotnē ieņemot vienu no vadošajām pozīcijām uzņēmumā;
Konkurētspējīgs un progresīvs atalgojums: pārbaudes laikā piedāvājam no 1200€ līdz 2500€ neto!!!
Draudzīga, atsaucīga un internacionāla komanda;
Iespēja profesionāli attīstīties;
Viss darbam nepieciešamais aprīkojums;
Jauns “Google style” ofiss.

(Kandidātus bez pieredzes lūdzam netraucēt)
Ja Tevi uzrunā mūsu vērtības un darba saturs, gaidīsim Tavu CV un pieteikumu uz e-pastu: aleksejs@it.lv