2023-04-13 14:47:21

Restorāna vadītājs/a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Ja esi kreatīvs/a un aktīvs/a, vēlies jaunus izaicinājumus
un esi gatavs tos pildīt, tad atsaucies!

Prasības kandidātiem

Mūsu prasības:
vismaz 5 gadu pieredze augsta līmeņa ēdināšanas uzņēmuma vadībā,
izglītība attiecīgajā jomā,
zināšanas par produktu sagādi, ēdienu kvalitāti un restorāna servisa prasībām,
sapratne, kas ir banketi un pieredze VIP līmeņa apkalpošanā,
zināšanas higiēnas un paškontroles jautājumos,
prasme un zināšanas, kā sabalansēt restorāna izmaksas un kopējo budžetu,
spēja uzņemties atbildību par visu restorāna ražošanas un tehnoloģisko procesu,
riskēt, meklējot jaunus, aktīvus pārdošanas veidus,
atrast, atlasīt, apmācīt un organizēt labākos darbiniekus šajā nozarē,
spēja uzstādīt visam kolektīvam un sev pašam augstus, bet sasniedzamus mērķus un tos arī realizēt,
cieņpilna attieksme pret sevi, restorāna viesiem un darbiniekiem,
latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
konkurētspējīgu atalgojumu,
motivējošu bonusu piemaksas sistēmu,
dinamisku un izaicinājumu pilnu darba vidi.
Ja esam Tevi uzrunājuši, atsūti mums savu CV un motivācijas vēstuli
līdz 11.05.2016. datumam uz e-pastu .
Ja būsi uzrunājis mūs un būsi atbilstošs mūsu prasībām, mēs tev zvanīsim!