2023-04-13 14:47:21

Jaunākais SAP Hybris C4C Tehniskais Konsultants/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Kā jaunākais C4C Tehniskais konsultants tu pievienosies pieredzējušu speciālistu komandai, kas strādā pie SAP Cloud 4 Customer risinājumu ieviešanas projektos Anglijā, Vācijā, Šveicē, ASV un citur pasaulē. Jaunākā tehniskā konsultanta lomā tavs galvenais uzdevums būs veikt pielāgojmus, papildinot standarta SAP risinājumu ar klienta prasībām atbilstošu biznesa loģiku. Darba procesā gaidāmi komandējumi uz projekta norises vietu pie klienta, tāpēc nepieciešamas ir ne tikai programmēšanas iemaņas, bet arī spēja pārliecinoši komunicēt ar klientu angļu valodā.

Prasības kandidātiem

- Labas angļu valodas zināšanas un komunikācijas prasmes
- Vēlme un spēja ātri mācīties un apgūt jaunas prasmes un zināšanas

Novērtēsim:
- Iepriekšēja pieredze darbā ar kādu no biznesa programmatūras platformām
- Augstākā izglītība kādā no eksaktajām zinātnēm

Uzņēmums piedāvā

- Apmaksātu apmācības periodu pārbaudes laikā
- Konkurētspējīgu atalgojumu un visas sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
- Plašas izaugsmes iespējas strādājot ar lieliem un visā pasaulē atpazīstamiem klientiem
- Iespēju ceļot un apgūt globālajā darba tirgū pieprasītas prasmes

CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt uz info.lv@ecenta.com