2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas aģents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

BALTIC LASERS

Iekārtu pārdošana estētikas, dermatoloģijas, zobārstniecības un ginekoloģijas nozarē, kā arī kosmētisko un medicīnisko preparātu pārdošana. Partneru meklēšana, produktu izplatīšanas tīkla izveidošana, semināru, darbsemināru un prezentāciju organizēšana. Piedalīšanās starptautiskās izstādēs.

Zināšanas par vietējo estētikas un medicīnas produktu tirgu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Ja Jūs nodarbojaties ar kosmētisko, injekcijas vai ārstniecisko preparātu tirdzniecību, Jūs esat ideāls kandidāts šim amatam!

Prasības kandidātiem

- Angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas
- Pieredze pārdošanas nozarē
- Spēja pārliecināt un ieinteresēt cilvēkus
- Labas laika plānošanas spējas
- Spēja izrādīt iniciatīvu
- Labas darba plānošanas un organizēšanas spējas
- Labas saskarsmes spējas
- Kandidātam jābūt ļoti draudzīgam, atvērtam un pārliecinošam.
- Kandidāta izskatam jābūt koptam!

Apmācību darbam ar visām mūsu uzņēmumā lietotajām tehnoloģijām

Interesantu un izaicinošu darbu, popularizējot zīmolus Baltijas valstīs

+15% no pārdoto iekārtu un citu preču iegūtās peļņas

Kontakti:
Medical Management OÜ
(+372) 5177250

Please send your CV in english or russian language!