Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

« / 400£-week / Instalēšanas darbinieks / Монтажник по установки тентов /»

CV MARKET klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Mūsu klients, viens no Lielbritānijas lielākiem tenta uzstādīšana firma, aicina pievienoties savā komandā strādāt Instalēšanas darbiniekus. SWINDON

Darba pienākumi: tenta/skatuves utt. uzstādīšana / nojaukšana.

Prasības kandidātiem

- Prasības: strādīgums, izturība;
- Pieredze celtniecībā - priekšrocība,
- Angļu valodas pamatzināšanas;

Uzņēmums piedāvā

- alga no 6,50 marciņas stundā (10-12 stund./diena);
- Garantētas 60 st. darba nedēļā un virsstundas;
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta - labiekārtotā maijā ar dušu, TV, veļasmašīnu utt. - bezmaksas!
- angļu valodas zināšanas nav obligātas.
- Darba Līguma termiņš - līdz Novembrim;

Cita informācija

Mūsu aģentūras izdevumi par darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanu Lielbritānijā (Licence N75 nva.lv) ir 150ls apmēra. Sīkāka informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails

Британская компания по установки тентов приглашает в свою команду сезонных работников.
Район Swindon

Обязанности:
- Монтаж-демонтаж, тентов для различных мероприятий.

Работодатель предлагает:
- Зарплата от £6,50 в час, гарантированно 60-70 часов в неделю;
- Срок Договора работы - начало в конце Апреля и до конца Ноября;
- Проживание предоставляется – бесплатно, в благоустроенном доме с душем, ТВ, стиральная машина итд.;

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость;
- Опыт работы в строительстве рассматривается, как преимущество;
- Знание английского – элементарное;

Расходы нашего агентства связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании (Лицензия №75 www.NVA.lv) - 150Латов! Подробную информацию можно узнать по тел. 28 244 225 Михаил

Darba sludinājuma numurs
#43497

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs vai pagaidu darbs
Alga: 300 - 400 €/ned. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 2. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 2. jūnijs
Informācija par algu:
£6,50 stundā X60-70

Sveicinām Tevi un pateicamies par mūsu saita apmeklēšanu! Aģentūra WorkinUK tika nodibināta 2003.gadā lai sniegtu palīdzību braucienu organizēšanā un darbiekārtošanā Lielbritānijā. Mums ir zināms, ka Tu brauc uz Lielbritāniju nopelnīt, un ceram, ka mūsu saitā Tu atradīsi sev piemērotu darba vakanci. Ja radīsies interese, nosūti savu CV vai piezvani un dod mums iespēju palīdzēt Tev pārbraukt un iekārtoties Lielbritānijā.

Skatīt visu