Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

B2B IT pārdošanas projektu vadītāji(-as) / konsultanti(-es)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārdošanas mērķu sasniegšana, aktīvi piesaistot gan jaunus klientus, gan turpinot uzturēt ilgtermiņa attiecības ar esošajiem klientiem, saskatot un attīstot pārdošanas iespējas.

  • IT risinājumu, kas uzlabos klientu biznesa procesus, sagatavošana.

  • Uzņēmuma produktu un pakalpojumu prezentēšana jaunajiem klientiem.

  • Pārdošanas stratēģijas realizēšana, pārdošanas budžeta izpilde.

  • Pārdošanas datu atjaunošana un uzturēšana sistēmā.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze aktīvajā pārdošanā, vēlams, IT nozarē.

  • Pārdošanas, prezentēšanas un argumentēšanas prasmes.

  • Fokuss uz rezultātu: proaktivitāte, pašmotivēta attieksme, vēlme palīdzēt klientiem.

  • Lieliskas komunikācijas prasmes un ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

  • Interese par tehnoloģijām un sistēmām.

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība biznesa vadībā vai IT tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmācības par nozari un ar to saistītām tēmām.

  • Lielisku iespēju attīstīt IT tehnoloģiju zināšanas apvienojumā ar pārdošanas prasmēm.

  • Profesionāļu komandu, kas atbalstīs un dalīsies pieredzē.

  • Veselības apdrošināšanu, komandas pasākumus un citus labumus.

  • Uz rezultātu orientētu atlīdzību ar pamatalgu sākot no EUR 1000 (bruto) un neierobežotus peļņas procentus par realizētajiem projektiem.

Darba sludinājuma numurs
#280387

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 25. februāris
Ievadīts:
2021. gada 26. janvāris

Uzņēmums OptiCom ir dibināts 1994.gadā un tagad ir viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijas tirgū.

OptiCom speciālisti ir vieni no Latvijas vadošajiem ekspertiem pateicoties pastāvīgām apmācībām un sertificēšanai (MCSE, HP ASE & AIS un citās) un spēj nodrošināt profesionālus risinājumus plašam pieteikumu un problēmu klāstam.

Kopš dibināšanas OptiCom demonstrē stabilu izaugsmi un kopējais apgrozījums 2017.gadā sasniedza EUR 9 miljonus, kas pārsniedz pirmskrīzes 2008.gada rekordu apgrozījumu EUR 8 miljonu apmērā.

OptiCom orientējas uz lieliem uzņēmumiem ar augstām IT prasībām un OptiCom klienti pārsvarā ir:

Bankas un finanšu iestādes;
Apdrošināšanas kompānijas;
Valsts un izglītības iestādes;
Telekomunikāciju kompānijas;
Ražošanas uzņēmumi.

Skatīt visu