Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

-Biroj administrātore

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Ienākošo telefona zvanu koordinēšana un biroja apmeklētāju pieņemšana;
  • Ienākošās/ izejošās korespondences koordinēšana;
  • Uzņēmuma dokumentācijas aprites organizēšana, dokumentu sagatavošana, rediģēšana;
  • Biroja ikdienas darba nodrošināšana un atbalsta sniegšana uzņēmuma darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Zināšanas lietvedībā;
  • Iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • Labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas;

Papildus prasības:
  • Labas plānošanas un organizatoriskās spējas;
  • Teicamas komunikatīvās prasmes;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, patstāvība, iniciatīva;
  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • Pozitīva attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Lieliskus darba apstākļus Rīgas centrā;
  • Interesantu un atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Iespējas papildināt zināšanas un pilnveidoties profesionāli;
  • Darba laiks – pilna slodze.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli, norādot vakanci, lūdzam sūtīt un e-pastu: mail@ctkom.lv, vai pa faksu: 7338599. Kontakttālrunis: 7505373

Darba sludinājuma numurs
#13763

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 18. augusts
Ievadīts:
2006. gada 18. jūlijs

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir CT KOMUNIKĀCIJU uzņēmuma kodols. 10 gadu laikā esam pierādījuši savu kvalitāti, prasmi un spējas veikt sarežģītus un atbildīgus projektus maziem un lieliem pasūtītājiem IT jomā.
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.

Skatīt visu