Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

«/ FLOWER NURSERING / Vajadzigi darbinieki – Dekoratīvo puķu audzētava un izlase Skotijā. Требуются работники на ферму декоративных цветов (Западное побережье Шотландии)»

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42166

Darba sludinājuma numurs

42166

Darba apraksts

Dekoratīvo puķu audzētava Skotijā (150km no Glasgow) vajadzīgas (-i) 2 darbinieces. Pienākumi - puķu stādīšana podiņos, to apkope, pakošana utt.

Prasības kandidātiem

- Pieredze darbā nav obligāti;
- Angļu valodas pamatzināšanas obligāti;

- alga no 5,85 marciņas stundā par 39 stundām, virs 39 stundām – 8,55/stundā;
- Garantētas 45 st. darba nedēļā un virsstundas;
- Darba apģērbu tiks nodrošināti;
- Dzīvošana labiekārtotā karavānā ar dušu, TV, veļasmašīnu utt. - 30 marciņas nedēļā + maksa par elektrību. 1-2 cilvēki karavānā;
- Darba Līguma termiņš - jāuzsāk Aprīļa beigās un līdz Novembrim;

Cita informācija

Mūsu aģentūras izdevumi par darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanu Lielbritānijā (Licence N75 www.NVA.lv) ir 125Ls apmēra. Sīkāka informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails
Питомник декоративных цветов на западе Шотландии (150км от Glasgow) приглашает 2x работниц.
Обязанности:
- Посадка цветков в горшочки и их обслуживание, упаковка итд.
Работодатель предлагает:
- Зарплата от £5.85, свыше 39 часов – £8,55/час;
- Срок Договора работы - нужно начать в конце Апреля и до конца Ноября;
- Бесплатная спецодежда.
- Проживание предоставляется в благоустроенном караване с душем, ТВ, стиральная машина итд. - вычитается 30£ в неделю + за электричество. Только 1-2 человека в караване;
Требования к кандидатам:
- Опыт работы: необязательно, есть обучение;
- Знание английского – выше элементарного;

Расходы нашего агентства связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании (Лицензия №75 www.NVA.lv) - 125Латов! Подробную информацию можно узнать по тел. 28 244 225 Михаил

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Lielbritānija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 16. maijs
Ievadīts:
2008. gada 25. aprīlis
Bruto alga:
No 180 līdz 250 LVL nedēļā
Informācija par algu:
£5.85 stundā X50-60