2023-04-13 14:47:21

Automobiļu pirmspārdošanas sagatavošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
1300 - 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Moller Auto Lidosta automobiļu tirdzniecības komanda aicina darbā

AUTOMOBIĻU PIRMSPĀRDOŠANAS SAGATAVOŠANAS SPECIĀLISTU/-I

Galvenie ikdienas darba pienākumi:

  • veikt jaunu un mazlietoto automobiļu pieņemšanu noliktavā, automobiļu vizuāla pārbaude un to reģistrēšana datubāzē;
  • pieteikt automobiļu sagatavošanu automazgātavā un tehnisko pārbaudi servisā;
  • dīlera centra auto noliktavas koordinēšana;
  • tirdzniecības konsultantu ikdienas darba atbalstīšana.

Prasības kandidātiem

Mēs sakām Tev - Jā!:

  • ja Tu esi atbildīgs un enerģisks;
  • ja Tu spēj plānot un organizēt savu darba dienu;
  • ja Tev ir pamatzināšanas par auto;
  • ja Tev patīk strādāt komandā un nebaidies komunicēt;
  • ja Tev ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu vienā no Baltijas vadošajiem mazlietoto automobiļu tirdzniecības uzņēmumiem;
  • atalgojumu no 1300.00 līdz 1500.00 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojums atkarīgs no pieredzes un citām svarīgām stiprajām pusēm;
  • veselības apdrošināšanu un citus labumus pēc pārbaudes laika;
  • profesionālas karjeras attīstības iespējas;
  • darba vieta: Kārļa Ulmaņa gatve 86, Rīga.

Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 2023. gada 22. jūnijam.