2023-04-13 14:47:21

Mārketinga vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Tūrisma operators Itnterlux Travel aicina darbā mārketinga vadītāju. Darba pienākumi:
  • Jaunu mārketinga kampaņas iespēju atklāšana.
  • Jaunu reklāmas avotu un partneru pētīšana, kā arī darbs ar esošajiem partnerim un avotiem.
  • Reklāmas materiālu izstrāde un izplatīšanas veidu organizēšana.
  • Internet-mārketinga plānošana un īstenošana.
  • Mediju kampaņu uzsākšanas koordinēšana ar mārketinga komunikāciju un pārdošanas nodaļu.
  • Akcijas un lojalitātes programmu izstrādāšana un ieviešana.
  • Prasības kandidātiem

  • Pieredze darbā ar email mārketingu.
  • Pieredze darbā ar Facebook, AdWords , Google analytics.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja ātri reaģēt.
  • Prasme plānot un organizēt darbus, ievērojot termiņus.
  • Būt iniciatīvam.
  • Spējā argumentēt un aizstāvēt savu viedokli.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu strauji augoša uzņēmumā.
  • Motivējošu atalgojumu.
  • Labus darba apstākļus ērtajā ofisā Rīgas centrā. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".