2023-04-13 14:47:21

Iepirkumu speciālists/-e

CVMarket.lv klients
1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA "BERLAT TRADING" aicina darbā (uz pilnu slodzi) mērķtiecīgu iepirkumu speciālistu/-i (projektu vadītājs).

Pienākumi:
  • jaunu piegādātāju meklēšana;
  • analīze un piesaiste;
  • darbs ar esošajiem piegādātājiem – komunikācija, pasūtījumi, sadarbības veicināšana;
  • atskaišu un pārskatu sagatavošana;
  • darba pienākumos ietilpst arī komandējumi, profesionālās izstādes, sadarbības partneru apmeklēšana.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā;
  • teicamas valodu prasmes (angļu, latviešu, krievu);
  • labas iemaņas darbā ar datoru (it īpaši – MS Office Excel);
  • komunikācijas spējas;
  • analītiskā domāšana un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Uzņēmums piedāvā

  • Atalgojums: 1200 EUR (pārbaudes laikā - 900 EUR).

  • Mēs piedāvājam interesantu un dinamisku darbu azartiskā komandā, personīgo izaugsmi garšīgā sfērā.

    Sīkākai informācijai un jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz biroju.

    Sazināsimies ar tiem, kurus aicināsim uz darba interviju.

    Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".