Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

600£ - weekly / aicina ĢIMENES PĀRI - celtnieku/meistara un istabene/ работа для семейной пары – строитель/мастер и горничная

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42141

Darba sludinājuma numurs

42141

Darba apraksts

Klasisku Britu Viesnīca (anno 1600 g) Cumbria rajonā - aicina piebiedroties savai komandai ģimenes pāri - celtnieku/meistara un istabene.
Viesnīcas kolektīvā jau strādā 2 cilvēki no Latvijas.

Darba pienākumi:
Celtnieks/Meistars - dažreiz viesnīcas remontdarbi; reģips, špaktelēšana, krāsošana, tapetes, demontāžas darbi, grīdu ieklāšana un tt.;
Istabene -viesnīcas tīrības uzturēšana un citi darbi saskaņā ar sanitārijas normām.

Prasības kandidātiem

- Strādīgums, izturība;
- Pozitīva attieksme pret cilvēkiem un spēja strādāt komandā;
- Autovadītāja apliecība -B kategorija (Celtnieks/Meistars);
- Pieredze celtniecībā ne mazāk 3 g. (Celtnieks/Meistars)
- Angļu valodas zināšanas - obligāti;

Uzņēmums piedāvā

Darba devējs piedāvā:
- alga £7 marciņas stundā;
- Garantētas 39 st. darba nedēļā un virsstundas;
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta - labiekārtotā maijā ar dušu, TV, veļasmašīnu utt. - £50 marciņas nedēļā;
- Darba Līguma termiņš – ne mazāk 12 mēn.;

Cita informācija

Mūsu aģentūras izdevumi par darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanu Lielbritānijā (Licence N75 www.NVA.lv) ir 150ls apmēra. Sīkāka informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails

Британский отель (район Cumbria) приглашает в свою команду семейную пару – строитель/мастер и горничная. В отеле уже работает пара из Латвии.

Обязанности:
строитель/мастер - разные работы по обустройству отеля (внутри и снаружи).
горничная- уборка номеров и помещений гостиницы (генеральная, поддерживающая); смена белья; разогрев завтрака;

Работодатель предлагает:
- Зарплата £7 в час, гарантированно 39 часов в неделю плюс сверхурочные;
- Срок Договора работы – не менее 12 мес.;
- Проживание предоставляется в благоустроенном доме с душем, ТВ, стиральная машина итд. - вычитается 50£ в неделю;

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость;
- Позитивная мотивация;
- Опыт работы в строительстве не менее 3х лет;
- Знание английского – обязательно;
- Водительские права – категория В;

Расходы нашего агентства связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании (Лицензия №75 www.NVA.lv) - 150Латов! Подробную информацию можно узнать по тел. 28 244 225 Михаил

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Lielbritānija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 1. maijs
Ievadīts:
2008. gada 25. aprīlis
Bruto alga:
No 500 līdz 550 LVL nedēļā
Informācija par algu:
£7 stundā X100