Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Administratīvās daļas vecākais referents (kredītu dzēšanas jautājumos)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Prasības kandidātiem

atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- augstākā izglītība (vēlama augstākā juridiskā izglītība)

- prasme ļoti labā līmenī strādāt ar MS Office programmām Access un Excel

- labas komunikācijas spējas

- pieredze darbā valsts pārvaldē

Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu un veselības apdrošināšanu, iespēju iegūt neatsveramu pieredzi valsts pārvaldē, labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu, profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas, darba vietu Rīgas centrā

Cita informācija

Pretendentiem pieteikties 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas Studiju fondā, Rīgā, Merķeļa ielā 11, 531.telpā. Kopā ar CV un pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt izglītību apliecinošu dokumenta kopijas. Uzziņas pa tālruni 67702490

Darba sludinājuma numurs
#40652