Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar uzņēmuma NL filiāles atvēršanu Rīgā, aicinām darbā uz klientiem orientētu, profesionāli kvalificētu tirdzniecības zāles administratoru/-i (mūsu uzņēmuma vizītkarte Jūsu pilsētā).

Pienākumi:
- Pircēju konsultēšana (bez klientu piesaistes);
- detalizētās informācijas sniegšana par produkta sastāvu, pielietošanu un tā ražošanu;
- produktu individuālā atlase klientam;
- produkcijas pārdošana, darbs ar kases aparātu;
- tirdzniecības zāles darbinieku darba monitorings;
- asistēšana reģionālajam direktoram atvērot tirdzniecības zāli.

Prasības kandidātiem

- Līdzīga darba pieredze (piem., vecākais pārdevējs, administrators, ne mazāk kā 2 gadi);
- ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- LV pilsonība;
- prasme draudzīgi apkalpot klientus;
- precizitāte darbā ar cipariem;
- gramatiski korekta komunikācija;
- iespēja uzsākt darbu ar 18.jūniju.

Uzņēmums piedāvā

Darba noteikumi atvērot tirdzniecības zāli:

Darba attiecību forma - līgums ar konkrētiem pienākumiem:
- Līgumu saskaņošana;
- apakšuzņēmumu (sadarbības partneru) meklēšana (piem., kancelejas preču piegādātāji, interneta piegādātājs, dzeramā ūdens piegādātājs utt.);
- sadarbība ar reģionālā centra darbiniekiem.

Darba laiks – vadoties pēc uz e-pastu (vai Skype) nosūtītā izpildāmo darbu saraksta un to izpildes termiņiem.
Apmaksa par padarīto darbu notiks laika periodā no 18.jūnija līdz 17.jūlijam, apmaksas apmērs – 500 EUR.

Sākot ar 17.jūliju tiks noslēgts darba līgums (NL tirdzniecības zāles administrators).

Darba noteikumi pēc tirdzniecības zāles atvēršanas:

- Pilna slodze, pilna darba diena;
- elastīgs grafiks (ik pēc divām vai trim dienām), no 11.00 līdz 20.00;
- tirdzniecības zāles atrašanas vieta – Rīga, Tallinas iela 1;
- darba samaksa – 500 EUR (pārbaudes laiks), 500 EUR + 100 EUR bonuss no tirdzniecības zāles pārdošanas plāna izpildes (pēc pārbaudes laika);
- oficiāls darba līgums;
- oficiāla darba alga, sociālā pakete (ieskaitot “produkcijas” bonusu – uzņēmuma produkcija par katru nostrādāto mēnesi).

Pārrunu etapi:
- Pieteikums (vēlams ar foto vai norādi uz savu sociālo tīklu profiliem);
- gatavība piedalīties Skype intervijā ar uzņēmuma personāla atlases speciālistu;
- klātienes pārrunas ar direktoru tirdzniecības zālē.

Jūs esiet mūsu vizītkarte Jūsu pilsēta – mēs gaidām Jūs!

Kontaktinformācija:

Oļesja NIRKOVA (Personāla atlases speciāliste)
Skype – nl_hr2000

Cita informācija

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#148447

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 740 - 765 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 27. jūnijs
Ievadīts:
2014. gada 10. jūnijs
Informācija par algu:
Neto alga - 500 EUR (pārbaudes laiks)

“NL Continent” ir liela starptautiska tirdzniecības un rūpniecības holdinga pārvaldes sabiedrība. Uzņēmuma vienotais tirdzniecības zīmols ir “NL International”. Uzņēmumu dibināja Krievijas dibinātāji un projekta oficiālā atklāšana notika 2000.gada 22.decembrī Novosibirskā. 2003.gadā dibinātāju sastāvs kļuva starptautisks, sākās uzņēmuma starptautiska vēsture. Šodien NL International ir starptautiska korporācija, kas nodarbojas ar produkcijas, kas uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti, virzīšanu. Visi uzņēmuma veikali ir apvienoti vienā zīmolā, vienā servisā un darbojas vienotā koncepcijā. Atšķirības darbības sistēmā ir noteiktas vadoties pēc iekšzemes tirgus specifikas un konkrētas valsts, kuras teritorijā notiek uzņēmējdarbība, likumdošanas. NL sortiments katrā valstī atšķiras, bet koncepcija ir vienota: inovatīvi, cilvēkam droši produkti, kas ir vērsti uz dzīves kvalitātes uzlabošanu. Funkcionāla pārtika Energy Diet HD ir kopējais produkts un izteikts līderis visu valstu sortimentā, kur ir pārstāvēts NL International. NL Krievijas sortimenta ģeogrāfija iekļauj 51 Krievijas reģionu ar 43 atvērtiem veikaliem, kā arī 4 reģioni Kazahstānā un 4 reģioni Ukrainā. Eiropā serviss oficiāli (notiek produkcijas piegādes un ir izveidota juriskā bāze NL pārstāvju darbībai) darbojas Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Vācijā, Nīderlandē, Spānijā, Lietuvā, Polijā un Portugālē. Iespējama produkcijas piegāde arī uz Itāliju un Luksemburgu. Kanādā funkcionē produkcijas piegādes serviss un ir juridiskā bāze NL menedžeru darbības attīstībai.
Uzņēmuma darbība ietver sevī sekojošus virzienus:
- Preču zīmolu mārketings: pašu zīmolu izveide un to virzīšana, izveidoto zīmolu atpazīstamības nodrošināšana;
- Informatīvais atbalsts: patērētāju kvalitatīvs informatīvais atbalsts, produkcijas pielietošanas pieredzes apkopojums, pētījumi, atbilžu sniegšana;
- Izplatīšana: produkcijas tirdzniecība izmantojot izplatītāju tīklu, kā arī tirgojot to savos veikalos.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!