Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Administrators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10903

Darba sludinājuma numurs

10903

Darba apraksts

  • Windows 2000/2003 Servera atbalsts (Domēnu kontrolleris, Terminālu Serveris, Grupu Politikas);
  • Windows 98/2000/XP lietotāju atbalsts;
  • Microsoft SQL Server, PocketPC un Navision Financials atbalsts;
  • Lokālā tīkla, datoru hardwear un citu perifērisko iekārtu atbalsts;
  • Visu sistēmu un datu rezerves kopijas izveidošana (Ikdienas rezerves kopijas, arhīvu kopijas, biroju durvju kodu pārvalde);
  • Piešķirt, dzēst, mainīt biroja darbinieku piekļuves kodus un paroles;
  • FreeBSD/Linux atbalsts ((Failu serveris (samba), Ruteris ar NAT, Firewall, VPN (OpenVPN, Microsoft Compatible, IPSEC starp ofisiem), caurspīdīgais proksi (squid), Pasta, FTP un Web serveris (DNS, SMTP, POP, FTP, Apache+PHP, MySQL)).

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu darba pieredze IT vai sistēmas administratora amatā;
  • vēlama pabeigta augstākā izglītība IT jomā;
  • Zināšanas par programmēšanas pamatprincipiem;
  • Labas latviešu un tehniskās angļu valodas prasmes;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Vēlme sasniegt augstus darba rezultātus un veidot pozitīvu saskarsmi ar uzņēmuma darbiniekiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju strādāt ar interesantiem projektiem un sistēmām;
  • Interesantu pieredzi strauji augošā un perspektīvā uzņēmumā;
  • Atbildību un iespēju patstāvīgi strādāt ar IT projektiem;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt Jūsu pieteikuma vēstuli un CV: SIA “Park MV”, Personāldaļa, Rīga, Mūkusalas ie;a 41b, LV-1004, fakss: 7790130, e-pasts: office@parkmv.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 13. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 13. marts

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 130 darbinieki.

Zināmākie produkti un ražotāji:
Nestle Purina Pet Care (Friskies, Darling, Pro plan), Fazer, Danon LU, Dilmah, OHO, William Grant, Jim Beam, Torley, Marrie Brizard, Kentucky Jack, Y2K, Jāņa degvīns, Waterloo u.c.