Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Administrators

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Dokumentu aprites un dokumentu noformēšanas nodrošināšana
* Klientu uzņemšana
* Tālruņa zvanu koordinēšana
* Sanāksmju protokolēšana
* Biroja darbības nodrošināšanai nepieciešamo preču pasūtīšana

Prasības kandidātiem

* Izglītība: vidējā vai augstākā
* Ļoti labas valsts valodas prasmes; angļu un krievu valoda – labā sarunvalodas līmenī
* Prasme strādāt ar datoru: MS Office
* Zināšanas lietvedībā
* Pieredze administratora amatā: ne mazāk kā 2 gadi
* Personīgās īpašības: precizitāte, elastība, iniciatīva un spēja patstāvīgi organizēt darbu, komunikācijas prasme, pozitīva attieksme pret kolēģiem.

Uzņēmums piedāvā

* Interesantu darbu mūsdienīgā un augošā uzņēmumā
* Iespēju sniegt savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un gūt pieredzi starptautiskā vidē
* Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un daudzpusīgu labumu sistēmu

Darba laiks: P.-C.8-17; Pk.8-16
Darba vieta: Lidosta „Rīga”

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2008. gada 16. jūnijam, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "administrators":

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com

Darba sludinājuma numurs
#43517

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 30. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 3. jūnijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu