Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Agile ražošanas/menedžmenta komandas dalībnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

Three L Technologies ir uzņēmums, kas nodrošina projektēšanas, ražošanas un celtniecības darbukoordinācijas pakalpojumus eksporta tirgos.

Kolektīvs aicina pievienoties komandai

Agile ražošanas / menedžmenta komandas dalībniekus.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Spēju sasniegt mērķus.
  • Spēju patstāvīgi mācīties.
  • Lielu enerģiju un vēlmi pilnveidoties.
  • Spēju un vēlmi darboties Agile komandā.
  • Interesi mācīties un apgūt jaunas iemaņas.

Mēs novērtēsim:

  • Labas komunikācijasprasmes.
  • Nesen iegūtu augstākoinženiera izglītību (var būt pēdējo kursu students).
  • Teicamas latviešu unangļu valodas zināšanas.
  • Uzņēmību, vēlēšanos savā dzīvēdaudz paveikt

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Pieredzējušu kolēģu atbalstu.
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudas laika.
  • Labāko Tavas karjeras sākumu un reālas profesionālās izgaugsmes iespējas.
  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem, starptautiskiem būvprojektiem.
  • Iespējams, labāko darba vietu Latvijā!
  • Mēneša darba algu amplitūdā no 2000-3000 EUR bruto. Atalgojums atkarīgs no pieredzes un kvalifikācijas.

Ja tevi uzrunā mūsu piedāvājums, lūdzu, atsūti savu CV sadaļā "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#1100540

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 2000 - 3000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 20. novembris
Ievadīts:
2021. gada 21. oktobris

Skatīt visu