Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Aicina strādāt cehā -Kokapstrādes operatorus / Приглашаем на работу в цех Работника/Пильщика дерева / Срочно!

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 44190

Darba sludinājuma numurs

44190

Darba apraksts

Mūsu klients, Lielbritānijas firma no Skotijā (Elgin), aicina strādāt cehā -Kokapstrādes operatorus.

Prasības kandidātiem

- prasības: strādīgums, izturība;
- darba pieredze - nav nepieciešams;
- angļu valodas zināšanas – nav nepieciešams;

- alga no 5,52Gbp/stund. Garantētas 40 stundas darba nedēļā un virsstundas. Līgums no 12 mēnešiem.
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta labiekārtotā maijā. - £35 marciņas nedēļā (atņemama no darba algas);

Cita informācija

Tavi izdevumi:
Mūsu aģentūras izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 125Ls! (Licence N75 nva.lv);
biļete - no 50 Ls - Ryainair.com airBaltic.com
kabatas nauda - no 50 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Sūti savu CV pēc elektroniskā pasta adreses vai informācija pa tālruni: 28 244 225 (Mihails)

Британская фирма в Шотландии (Elgin) приглашает на работу в цех Работника/Пильщика дерева. Срочно!

Работодатель предлагает:
- з/п 5,52Gbp/ч, полная занятость, плюс сверхурочные. Рабочий контракт от 12 месяцев.
- проживание предоставляется – 35£ в неделю, в благоустроенном доме (вычитается из зарплаты);

Требования к кандидатам:
- трудолюбие, выносливость;
- опыт работы не требуется;
- знание английского – не требуется;

Расходы на поездку:
Расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 125Латов. (Лицензия №75 www.NVA.lv)
Авиабилеты (от 50Латов); Ryainair.com airBaltic.com
Карманные деньги (от 50Латов);

Если тебя заинтересовала вакансия?
Пришли свою CV по адресу электронной почты или звони за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Lielbritānija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 10. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 25. jūnijs
Bruto alga:
No 200 līdz 300 LVL nedēļā
Informācija par algu:
Darba alga - 5.52 £ stundā

Sveicinām Tevi un pateicamies par mūsu saita apmeklēšanu! Aģentūra WorkinUK tika nodibināta 2003.gadā lai sniegtu palīdzību braucienu organizēšanā un darbiekārtošanā Lielbritānijā. Mums ir zināms, ka Tu brauc uz Lielbritāniju nopelnīt, un ceram, ka mūsu saitā Tu atradīsi sev piemērotu darba vakanci. Ja radīsies interese, nosūti savu CV vai piezvani un dod mums iespēju palīdzēt Tev pārbraukt un iekārtoties Lielbritānijā.