Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

AICINĀM SAVĀ KOMANDĀ SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

Ārējās un iekšējās komunikācijas nodrošināšana
Pasākumu koordinēšana
Sadarbība ar mēdijiem
Preses relīžu sagatavošana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

Teicamas komunikācijas prasmes
Spēja strādāt komandā
Prasme efektīvi plānot un organizēt savu darbu
Spēja sastrādāties ar dažādām mērķa grupām un personībām
Prasme analizēt un sistematizēt informāciju

Darbā Tev būs nepieciešams:

Pieredze sabiedrisko attiecību jomā
Radoša domāšana darba pienākumu izpildē
Augstākā izglītība
Teicamas iemaņas darbā ar MS Office un internetu
Teicamas latviešu, krievu un labas angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

Interesantu un dinamisku darbu stabilā kompānijā
Profesionālu, draudzīgu komandu
Darbinieka priekšrocības
Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi
Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz darba interviju.

Sīkāka informācija pa tālr. +371 67070772

Darba sludinājuma numurs
#151965

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 15. novembris
Ievadīts:
2014. gada 10. novembris

ELKOR ir atvērts, mūsdienīgs un dinamisks Latvijas uzņēmums ar ilggadēju pieredzi.
Mēs nodrošinām saviem klientiem visplašāko preču un pakalpojumu klāstu, kvalitatīvu un ātru apkalpošanu.
ELKOR komanda strādā mērķtiecīgi, profesionāli un vienoti.
Mūsu ikdienas darbu raksturo finanšu stabilitāte un pastāvīga izaugsme.

Skatīt visu