Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ainavu arhitekts/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Laukumi.lv savam draudzīgajam kolektīvam aizina pievienoties ainavu arhitekti.

Tavi darba pienākumi:

  • Projektu un būvniecības lietu pārraudzība.
  • Darbs ar BIS un EIS sistēmām.
  • Dokumentu un izpilddokumentācijas sagatavošana.
  • Dokumentu plūsmas pārraudzība.
  • Projektu un plānu zīmēšana/rediģēšana Autocad un/vai Solidworks.

Prasības kandidātiem

No tevis sagaidām:

  • Priekšzināšanas vides un ainavu labiekārtošanas jomā.
  • Priekšzināšanas EIS un BIS sistēmās.
  • Pieredzi šādā vai līdzīgā darbā.
  • Pieredzi darbā ar Autocad vai SolidWorks programmu.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • B kategorijas autovadītāja apliecību.
  • Atbildības sajūtu pret uzticēto darbu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Pilna laika darbu, strauji augošā uzņēmumā.
  • Uzņēmuma iekšējās apmācības, kvalifikācijas celšanai.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Visu nepieciešamo materiālo un tehnisko nodrošinājumu darba veikšanai.
  • Draudzīgus kolēģus.
  • Mēneša darba algu 1100.00-1800 EUR (bruto).

Darba sludinājuma numurs
#236069