Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Akciju sabiedrība „Latvija tirdzniecības banka” aicina darbā Grāmatvedi Uzskaites daļā.

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 41316

Darba sludinājuma numurs

41316

Darba apraksts

Pienākumi:

  • veikt grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām;
  • sekot līdzi izmaiņām nodokļu likumdošanā;
  • sastādīt un pārraudzīt bankas budžetu;
  • koordinēt grāmatvedības dokumentācijas apriti.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu, grāmatvedības vai ekonomikas jomā;
  • darba pieredze banku nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas datorprasmes;
  • spēja strādāt komandā;
  • analītiska domāšana.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā, ļoti draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās un personības izaugsmes iespējas;
  • apmācību iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālās garantijas.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt: Grēcinieku ielā 22, Rīgā, LV-1050; fax 704 3511 vai e-pasts: info@ltblv.com

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. maijs
Ievadīts:
2008. gada 8. aprīlis