Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Akciju sabiedrība „Latvija tirdzniecības banka” aicina darbā Iekšējo procesu speciālistu Risku pārvaldes Metodikas daļā.

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Bankas normatīvo dokumentu sistēmas, kas atbilstu ES direktīvām un Latvijas normatīvo aktu prasībām izveide un uzturēšana visiem Bankas finanšu pakalpojumiem,
  • Bankas iekšējo procesu analīze un tiem piemītošo operacionālo risku identificēšana (noteikšana), tai skaitā jaunajiem Bankas produktiem,
  • piedalīšanās iekšējo normatīvo dokumentu izstrādāšanā un papildināšanā, kā arī normatīvo dokumentu risku pārvaldīšanas jautājumos izstrādāšana,
  • piedalīšanās jauno bankas produktu normatīvā nodrošinājuma izstrādāšanā,
  • metodisko konsultāciju sniegšana Bankas struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē un papildināšanā, un biznesa procesu pilnveidošanā.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmējdarbības vadības specialitātē;
  • labas analītiskās spējas un sistēmiska domāšana;
  • darba pieredze banku nozarē – pieredze audita jomā vai normatīvo dokumentu izstrādāšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izpratne par risku vadību un iekšējo kontroles sistēmu;
  • orientēšanās finanšu pakalpojumu jautājumos;
  • banku darbību regulējošo likumu, noteikumu un citu normatīvo aktu prasību pārzināšana;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas, vēlamas arī krievu valodas zināšanas;
  • teicamas iemaņas darbam ar datoru ( MS Office).

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā, ļoti draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās un personības izaugsmes iespējas;
  • apmācību iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālās garantijas.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt: Grēcinieku ielā 22, Rīgā, LV-1050; fax 704 3511 vai e-pasts: info@ltblv.com

Darba sludinājuma numurs
#41312

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. maijs
Ievadīts:
2008. gada 8. aprīlis

Skatīt visu