Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Aktīvu un pasīvu pārvaldīšanas nodaļas speciālistu/-i

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • analizēt bankas ikdienas naudas plūsmas pārskatu;
  • īstenot bankas ieguldījumus dažāda veida investīcijās;
  • diversificēt ieguldījumus pēc to veidiem, termiņiem, valūtām, valstīm un partneriem, lai samazinātu riskus;
  • piesaistīt resursus to izvietošanai bankas biznesa perspektīvajos virzienos;
  • izstrādāt jaunus finanšu instrumentus un produktus aktīvu pārvaldīšanas jomā un veikt to tirgus izpēti.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība (ekonomikā, finansēs);
  • darba pieredze līdzīgā amatā;
  • ļoti labas mutiskas un rakstiskas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam profesionālu, radošu kolēģu komandu un attīstības, izglītošanās iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikumu vēstuli sūtiet uz cv@rietumu.lv vai Brīvības iela 54, Rīga, LV-1011, ar norādi “Personāla pārvaldei”. Par konkursa rezultātiem informējam tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#33069