Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Algu gramatvedis-/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Darba algu uzskaite, aprēķināšana
  • Bankas operāciju veikšana
  • Datu bāzes veidošana un uzturēšana
  • Atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID un uzņēmuma vadībai
  • Konsultāciju sniegšanas nodokļu un grāmatvedības jautājumos
  • Citi ar grāmatvedības izpildi saistītie pienākumi

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs
  • Darba pieredze grāmatvedības jomā
  • Laba LR likumdošanas pārzināšana
  • Pieredze darbā ar 1 C grāmatvedības programmu
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas grāmatvedības programmas Directo zināšanas
  • Labas latviešu un krievu valodu zināšanas, angļu valoda–sarunvalodas līmenī
  • Augsta precizitāte un atbildības sajūta

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu lielā starptautiskā uzņēmumā
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Darbam nepieciešamās apmācības
  • Labus darba apstākļus
  • Izpalīdzīgus kolēģus.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#128694

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 20. jūnijs
Ievadīts:
2012. gada 6. jūnijs

Manpower ar vairāk kā 60 gadus ilgu starptautisko pieredzi un birojiem 83 dažādās pasaules valstīs 2006. Gada oktobrī uzsāka darbību Latvijā. Mēs piedāvājam pakalpojumus, kas saistīti ar pagaidu darbaspēka nodrošināšanu un personāla atlasi visos amatu spektros.
Sakarā ar savas darbības paplašināšanu meklējam savai komandai:

Skatīt visu