Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Analītiķis - datu bāzes administrators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 11124

Darba sludinājuma numurs

11124

Darba apraksts

  • Uzņēmuma atskaišu veidošana (tirdzniecības, mārketinga, loģistikas);
  • Uzņēmuma analītiskās un operatīvās atskaišu sistēmas uzturēšana un attīstība;
  • Uzņēmuma cenu datu bāzes uzturēšana;

Prasības kandidātiem

  • Pieredze darbā ar MS Excel 2000,XP; Pivot Tables, Graph;
  • Vēlama MS SQL Server 2000 pārzināšana;
  • Vēlamas iemaņas programmēšanā ar SQL;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas OLAP, MDX, MS Reporting Services, XML zināšanas un programmēšanas pieredze ar PHP, PASCAL, VB;

Uzņēmums piedāvā

  • Pieredzes iespējas strauji augošā perspektīvā uzņēmumā;
  • Augstu atbildības līmeni par savu darbības jomu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;

Cita informācija

Lūdzam sūtiet Jūsu pieteikumu un CV: SIA “Park MV”, Personāldaļa, Rīga, Mūkusalas iela 41b, LV-1004, fakss:7790130, e-mail: office@parkmv.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 23. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 23. marts

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 120 darbinieki.