Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Analītiķis

CV MARKET klients

Darba apraksts

* pilna laika darbs Rīgā starptautiskā uzņēmumā
* datu apkopošana un atskaišu sagatavošana tirdzniecības departamentam
* tirdzniecības datu analīze

Prasības kandidātiem

* Iespēja strādāt pilnu darba dienu
* Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
* Ļoti labas Ms Excel zināšanas un prasmes, labas Ms Word un Ms Powerpoint prasmes
* Labas angļu un krievu valodas zināšanas
* Labas analītiskās spējas
* Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību

* Interesantu darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā jaunā un draudzīgā komandā
* Apmācības iespējas
* Atalgojumu – no 350 LVL bruto
* Darba uzsākšanas laiks – a.s.a.p.

Cita informācija

CV ar norādi "Konkursam" lūdzam sūtīt uz e-pastu guna.juzupa@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147 līdz 10.01.2007.

Darba sludinājuma numurs
#18776

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 350 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 10. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 23. decembris

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.

Skatīt visu