Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Animētājs / karikatūrists

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Personāžu apzīmēšana animācijas/komiksa stilistikā
  • Statiskā zīmējuma sagriešana turpmākai animācijai

Prasības kandidātiem

  • Cilvēka anatomijas pārzināšana
  • Adobe Photoshop zināšans
  • Spēja zīmēt gan ar roku, gan ar planšetu
  • Vēlme un spējas zīmēt animācijas/komiksa stilistikā
  • Obligāta prasība - iemaņas darbam ar kontūru
  • Kā priekšrocība tiks uzskatīta pieredze komiksu zīmēšanā
* Obligāti pievienojiet pieteikuma vēstulē linku uz savu portfolio

Uzņēmums piedāvā

  • Darbs draudzīgā, radošā komandā
  • Unikāla iespēja kļūt par daļu no liela projekta, kas aizrauj miljonus lasītāju visā pasaulē
  • Konkurētspējīgu algu
  • Gaišs, liels A-klases ofiss, 10 minūšu attālumā no Rīgas centra
  • Darba vietas aprīkotas ar mūsdienīgiem datoriem, planšetēm Intuos 5, darbs tikai ar licenzēto programmatūras nodrošinājumu.
  • Ērts darba grafiks

Cita informācija

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#142268

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 23. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 23. septembris

Kompānija UNDERSTUDIO veido unikālu, mūsdienīgu produktu - animēto komiksu. Šis daudzsēriju projekts tiek izdots platformā NARR8 un ir pieejams miljoniem lasītāju visā pasaulē. UNDERSTUDIO - ambiciozs, strauji augošs uzņēmums, kas tēmē uz visaugstākiem mērķiem gan augstas kvalitātes produkta ziņā, gan arī studijas attīstībā. Mēs meklējam cilvēkus, kas gatavi ne tikai izpildīt dotos uzdevumus, bet arī paši nebaidās meklēt un piedāvāt savu produkta redzējumu.

Skatīt visu