Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Apdrošināšanas brokeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

* SIA Rīgas brokeri pakalpojumu prezentēšana;
* esošo klientu apkalpošana un jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

* augstākā izglītība;
* vismaz 2 gadu darba pieredze apdrošināšanā, vēlams produktu pārdošanā;
* teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes, labi attīstītas prezentēšanas prasmes;
* radoša un analītiska domāšana, iniciatīva;
* augsta precizitāte un atbildības sajūta;
* teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
* labas datorprasmes (MS Word, Excel, Outlook).

Uzņēmums piedāvā

* radošu darbu strauji augošā kompānijā;
* motivējošu samaksu atbilstoši darba rezultātiem;
* straujas izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Pieteikumu ar norādi "Apdrošināšanas brokeris" un CV lūdzam sūtīt uz info@rigasbrokeri.lv,
vai pa faksu: 7555319.

Darba sludinājuma numurs
#13605

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 4. novembris
Ievadīts:
2006. gada 12. jūlijs

SIA Rīgas brokeri ir strauji augoša apdrošināšanas brokeru sabiedrība. Sadarbojoties ar apdrošināšanas kompānijām mēs piedāvājam riska un dzīvības apdrošināšanu juridiskām un fiziskām personām.

Skatīt visu