Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Apģērbu aprites uzskaitvedis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Apģērba aprites uzskaitvedis
* veic lidostas „Rīga” darbiniekiem iegādājamās formas un speciālā darba apģērba uzskaiti;
* kontrolē formas un speciālā darba apģērba daudzuma atlikumus noliktavā;
* kontrolē formas un speciālā apģērba lietošanas termiņus;
* veic ierakstus darbinieku personīgajās apģērbu uzskaites kartiņās;
* informē par iegādājamo formas apģērbu sortimentu, daudzumu, termiņiem;
* veic elektronisku apģērbu uzskaiti un pēc pieprasījuma sagatavo nepieciešamās informatīvās atskaites;
* noliktavas pārzines prombūtnes gadījumā veic apģērbu izsniegšanu no noliktavas un saņemšanu.

Prasības kandidātiem

* vismaz vidējā izglītība;
* labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel);
* teicamas latviešu valodas prasmes;
* pieredze noliktavas datu uzskaitē un / vai zināšanas par Navision Financials būs īpaša priekšrocība;
* precizitāte, prasme organizēt savu darbu, pozitīva attieksme pret kolēģiem, augsta atbildības sajūta, vēlme strādāt komandā.

Piedāvājam darbu mūsdienīgā un augošā uzņēmumā; stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un daudzpusīgu labumu sistēmu; profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Darba laiks: P.-C.8-17; Pk.8-16
Darba vieta: Lidosta „Rīga”

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Apģērbu aprites uzskaitvedis” gaidīsim līdz š. g. 13. martam.
e-pasts– vakance@riga-airport.com

Darba sludinājuma numurs
#39248