Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Apģērbu un apavu pārdevējs konsultants veikalā ELKOR PLAZA

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166775

Darba sludinājuma numurs

166775

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pārdevēju-konsultantu apģērbu un apavu nodaļā veikalā ELKOR PLAZA

TEV TIKS UZTICĒTS:

  • Klientu apkalpošana un preču pārdošana
  • Kārtības uzturēšana un preču izkārtošana nodaļā

Prasības kandidātiem

DARBĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMS:

  • Prasme strādāt komandā
  • Labas komunikācijas spējas
  • Interese par modes pasauli
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Pieredze tirdzniecības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

JA ESI PIEMĒROTS KANDIDĀTS,
TEV PIEDĀVĀJAM:

  • Interesantu un dinamisku darbu kompānijā ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi
  • Iespēju strādāt ar slaveno zīmolu precēm
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
  • Elastīgu darba grafiku
  • Lielisku kolēģu komandu
  • Profesionālo attīstību
  • Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams: CV un motivācijas vēstuli sūtīt e-pasta adresi.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze, pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 15. augusts
Ievadīts:
2016. gada 9. augusts

ELKOR kompānija ir dibināta 1989. gadā. Šodien tā ir kļuvusi par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas vairākās tirdzniecības jomās, piedāvājot sadzīves elektroniku, apģērbus un modes preces, preces sportam, atpūtai un tūrismam, preces bērniem, mēbeles, mājsaimniecības tekstilizstrādājumus, interjera priekšmetus, delikateses. 2013. gadā ikgadējais apgrozījums sasniedza 55 miljonus EUR. Vienmēr esot vienu soli priekšā konkurentiem, ELKOR piedāvā ne tikai plašu preču klāstu, bet arī jaunus pakalpojumu standartus. Klientu apmierinātība ir pamats veiksmīgai uzņēmuma 25 gadu darba pieredzei. Vairāk nekā 800 darbinieki pastāvīgi strādā mūsu uzņēmumā, lai vairāk nekā 60,000 kvadrātmetru mazumtirdzniecības platībā sniegtu lielisku servisu mūsu klientiem.